Osmý vrchol zdolalo 52 týmů

Přes dvě stovky lidí se zapojily do naší maratonské výzvy přidat do Koruny planety osmý vrchol.


Padesát dva týmů navštívilo 43 různých míst v Česku, společně zdolali 78 342 výškových metrů. Maratonskou lahev obdrží prvních 10 týmů z pátku a prvních 10 týmů ze soboty:

Hana (Kamenný vrch v Brně), Eva (Cholupický vrch), Jana (Olomouc), Helena a její společník (vyhlídka u zámku ve Frýdku-Místku), Gabriela a její společnice (Balinské údolí), Jaroslav (Stránská skála), Andrea a její tým (hrad Doubravka), Kateřina a její tým (Radotín), Naďa a její společnice (Kozlovský kopec), Petra a její společník (kopec Vysoká), Adam a jeho tým (pražská Baba), Šárka a její společnice (Zátiší v Chomutově), Robert (Chvojná na Brdech), Renata (Nebrojův kopec), Dana (Kamenný vrch v Brně), Blanka a její tým (Dějkovna), Zdeňka a její tým (Želešice), Hynek (Strážný vrch), Žofie (vrchol Klíč), žáci ZŠ (Petřín)

Ze všech účastníků jsme zároveň losovali ty, kteří od nás dostanou maratonský nákrčník:

Hana (Kamenný vrch v Brně), Naďa a její společnice (Kozlovský kopec), Petra a její společník (kopec Vysoká), Renata (Nebrojův kopec), Alena a její tým (Rochus), členové MSA (Uherské Hradiště)

Speciální ocenění pak obdrží ještě Olga za svůj maratonský příběh.

Děkujeme, že jste se do výzvy Osmý vrchol do Koruny planety tak skvěle zapojili! Mapu v plném rozlišení s výčtem všech vrcholů najdete ZDE.

Budeme rádi, když se budete i nadále hýbat, když Maraton s roztroušenou sklerózou bude IMPULSem k vašemu pravidelnému pohybu. Přijměte proto naši další výzvu Turistické jaro s IMPULSem a pojďte s námi projít napříč republikou od Aše až do Zlína. Nebo ze Zlína do Aše? Více informací a pravidla soutěže ZDE.