Osmý vrchol do Koruny planety

Každý krok se počítá! Přidejte do Koruny planety osmý vrchol.


Před sedmi týdny 162 statečných přijalo výzvu zdolat nejvyšší vrcholy světadílů v naší krokovací sutěži 7 SUMMITS - Hýbej se a vyhraj! Tedy ujít tolik metrů, kolik hory měří. Někteří stanuli na pomyslných vrcholcích, někteří ušli tolik, kolik mohli, ale všichni jsou vítězi.

Spojit síly, podporovat se navzájem, táhnout za jeden provaz, umět důvěřovat jeden druhému – ano, povzbudit i na dálku, nenechat druhé ve štychu. To je ta skutečná výhra. Nakonec 119 účastníků expedice vydrželo do konce a zdá se, že není kam výš, ani kam dál. Příběh tady ale nekončí!

Kolik kopců jsme už v životě vyšli? Kolik zdolali hor? Pamatujete si ten pocit, když jste jako děti vyběhli nahoru na kopec, vítr, úsměv ve tváři, otočili jste se a čekali na ty ostatní...? Na výšce, velikosti hory nezáleží, málokdo se dostal do Himalájí, a přece zdoláváme svoje Everesty, výzvy i situace, které život přináší do cesty. Pro někoho je Everestem ujít denně 500 metrů, každý máme možnosti jinde.

Přidejte do Koruny planety další vrchol, další kopec, a jaký? Teď ne pomyslný, ale skutečný. Ten, který máte nejblíž, kam můžete jít v souladu s vládními opatřeními. Jakmile na chvíli vyleze sluníčko, pojďte ven a zdolejte kopec ve vaší obci a přidejte se k maratónské výzvě - kolik kopců se nám podaří 19. a 20. 3. společně "pokořit"? Přidejte ten váš. Napište jméno vrchu, nadmořskou výšku, pokud víte i nadmořskou výšku výchozího bodu (pane jo, tolik metrů převýšení jsme zvládli?!) a kolik jste ušli metrů...

Pošlete na FB událost Osmý vrchol do koruny planety, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. A přečtěte si více informací na našem maratonském webu.

Ale ani tady příběh nekončí... Ze všech vrcholů, na kterých společně 19. a 20. března staneme, vytvoříme Korunu Česka. Mapu hor, kopců a kopečků, symbol vůle, odvahy, sounáležitosti, i toho, že jsme se nevzdali.

Stejně jako se nevzdávají ti, kterým do života vkročila roztroušená skleróza.