Den otevřených dveří MSC


2021

Život s roztroušenou sklerózou je těžký, každý den přináší nové výzvy, které potřebují nová rozhodnutí. Abychom vám život s nemocí usnadnili, letos virtuálně představíme Centra vysoce specializované péče v Teplicích, Jihlavě a v Ostravě.

Čeká Vás soubor konkrétních a zajímavých informací, ať už je to reálný náhled na to, jak konkrétní MSC vypadá, kde je recepce a jak to tam chodí, kde najdete infuzní místnost, kde rehabilitaci a proč ji chtít.

Do roku 2025 máme v plánu zveřejnit celkem 15 videí a představit postupně všechna MS centra v ČR. Výtěžek projektu jde na podporu komplexní léčby, zejména psychoterapie. 


DĚKUJEME ZA PODPORU NAŠIM PARTNERŮM

Zlatý partner 2021: 

teva transparent        Novartis PARTNER       

Stříbrný partner 2021:

Logo Glenmark CZ 01 


2020

24. listopadu 2020 jsme pro vás připravili virtuální Den otevřených dveří v MSC VFN v Praze. A jelikož o roztroušené skleróze je zapotřebí mluvit nejenom jeden den v roce, můžete si záznam pustit, kdykoliv budete chtít. Kompletní virtuální prohlídku spustíte kliknutím na tento odkaz.

Prohlédněte si úvodní prezentaci. Po ní prohlídce následují v dalších jednotlivých videiích na Youtube kanálu NFI přednášky profesorky Evy Kubala Havrdové, docentky Dany Horákové či MuDr. Dominiky Šťastné, fyzioterapeutka Klára Novotná zase představí cvičení pro pacienty RS. 


MSC2

Den otevřených dveří v MSC VFN v Praze se pravidelně koná od roku 2017, vždy v době kolem Světového dne RS. Pro pacienty jsou v MS centru na pražském Karlově náměstí vždy připraveny přednášky, ukázky cvičení, konzultace s odborníky v oblasti psychoterapie, fyzioterapie i sociálního poradenství, také možnost osobních konzultací a získání důležitých informací nebo odpovědí na otázky, na které se pacienti třeba i báli zeptat… 

Ročník 2020 byl trochu specifický, jelikož jsme ho podobně jako v téhle době lecos dalšího museli přesunout nejen do podzimu, ale nakonec i do onlinu. Ale všechno zlé je k něčemu dobré, a tak jsme na prohlídku MS centra mohli alespoň pozvat úplně všechny. Na vzdálenosti nezáleží, virtuálně se může připojit každý. V rámci situace kolem covidu-19 jsme naší akcí rovněž chtěli povzbudit všechny, koho se dotkla.

Z klidu a pohodlí domova se tak můžete zúčastnit setkání předních odborníků a poslechnout si důležité i nové informace, podívat se, jak můžete cvičit z domova, kde najdete ty správné návody jasně a názorně ukázané, a rovněž povzbuzení, že veškerá péče a zázemí pro pacienty je na prvním místě celého týmu MSC.


Děkujeme partnerům 2020

Platinový partner

Merck pod Partnerem

 

Zlatý partner

Biogen HLAVNI PARTNER

Stříbrný partner

Roche pant c 10

 

 

 

 

Bronzoví partneři

Novartis PARTNER             teva transparent


MSC6Plakáty z jednotlivých ročníků

 

2020

2019

2018

2017