Motivační karty od černošických školáků

Čtvrťáci ze ZŠ v Černošicích Mokropsech pojaly své obrázky do soutěže Rozsviťme ČR jako motivační karty.


Život je cesta, ne cíl. Přečtěte si vzkazy, které děti ze 4. D mokropeské základní školy poslaly pacientům s roztroušenou sklerózou. Jejich soutěžní obrázky najdete pod uvedenými čísly v tomto fotoalbu.

Maty (V69)
Doufám, že se brzy uzdravíš. Moje slunečnice ti dodává sílu každý den. P.S. Brzy se uzdrav.

Mari (V70)
Moje slunečnice je silná stejně jako ty. My všichni jsme tu pro tebe. Když ti bude zle, tak se koukni na slunečnici. Když uvidím žlutou barvu, tak si na vás vzpomenu. Listy slunečnice jsou vždy připraveny tě obejmout, s radostí Mari.

Kuba (V71)
Moje slunečnice je symbolem, že se brzy uzdravíš a budete žít spokojený a šťastný život.

Karolína (V72)
Doufám, že tě má slunečnice podpoří. I když každý den nesvítí slunce, podívej se na mou slunečnici a ta ti rozzáří den, Není důvod být smutný nebo naštvaný, protože vždy je tu pro tebe rodina. Žlutá barva je symbolem radosti. Nikdy se nevzdávej, vždy je naděje.

Anežka (V73)
Moje slunečnice je veselá a ty máš být taky veselý/á. Máš být silný/á jako slunečnice. Slunečnice je silná jako ty. Slunečnice je hezká jako ty. Slunečnice je tvůj základ. Nevzdávej se, nevadí, že jsi nemocný/á.

Ema (V74)
Ahoj, doufám, že se ti moje slunečnice líbí. Doufám, že když se na ni podíváš, tak ti bude líp. Moje slunečnice je taky určitě stejně silná jako ty. A je také připravená tě krásně obejmout svými listy. A taky, když sem ji kreslila, dala jsem do toho spoustu sil, aby vám bylo lépe. Moje slunečnice je naplněna láskou.

Kačka (V75)
Moje slunečnice ti dá sílu žit, aby sisi užil svůj život. Je na tobě si užít svůj život, co budeš dělat a nedělat. A doufám, že se ti uleví. Moje slunečnice je stejně silná jako ty. Tak si užij svůj život, jak nejlépe budeš chtít, je to na tobě, jak si užiješ svůj život. Doufám, že je ti lépe.

Nela (V76)
Tato slunečnice je stejně silná jako ty. Tato slunečnice s tebou bude každý den. Každý den ti bude svítit na cestu. Když ti bude smutno, bude ti připadat, že je lepší skočit ze skály, přijď za slunečnici a ona tě potěší a objeme. Tato slunečnice je plná lásky. Když jsem ji dělala, dala jsem do toho všechno jen proto, aby se ti líbila. Nevzdávej to.

Evelína (V78)
Moje kytička vyvolává radost. Vždy, když je ti smutno, podívej se na slunečnici. Moje slunečnice je pro tebe symbolem síly a naděje. Vždy, když se na ni podíváš, usměje se na tebe. Jsi silný člověk.

Andy (V79)
Moje slunečnice je laskavá, stejně jako ty. Když budete smutný, moje slunečnice vám udělá radost.
Ta slunečnice tě bude mít ráda. Mé listy slunečnice jsou štěstí a jsou připraveny vám dát štěstí.

Štěpán, (V80)
Moje slunečnice je hezká jako ty. Nezvávej to, bez tebe uvadne. Ty a tvoje slunečnice jste super. Musíš jít dál a nevzdávat se. Mé listy jsou vždy připraveny tě obejmout. Konec. Nevzdávej se.

Meda (V81)
Moje slunečnice ti má přinést sílu. Každá minuta i sekunda může být krásná i ošklivá, zaleží jen na tobě. Má slunečnice ti má také přinést radost, už to, že jsi na světě, je nádherné.

Ella (V82)
Ahoj, mrzí mne, že tě postihla tato nemoc. Ale určitě najdeš řešení, jak si den zlepšit. A ke všemu máš na pomoc moji slunečnici. Možná nemůžeš dělat zrovna to, co bys dělat chtěl/a. Ale můžeš třeba hrát hry nebo si číst anebo si třeba povídat s kamarády. A pokud se zlobíš, tak se podívej na moji slunečnici a možná ti bude lépe. Ale hlavně neztrácej naději. Doufám, že i s touto nemocí zažiješ krásný život.


Hlasování v soutěži Rozsviťme ČR již skončilo, vyhlášeny už byly jak výsledky internetového hlasování, tak výsledky hodnocení poroty našich ambasadorů i týmu Nadačního fondu IMPULS. Všem zúčastněným děkujeme. Děkujeme za to, že pomáháte.