Roztroušená stezka na Rodinné výzvě

Na 10. ročníku Rodinné výzvy v Centrálním parku opět nebude chybět naše Roztroušená stezka. Startujeme v sobotu 12. 9. od 10 hodin.


V rámci tradičních oslav Prahy 11 proběhne na Jižním Městě již 10. opakování oblíbené sportovní hry pro celou rodinu. A Nadační fond IMPULS bude opět u toho!

Rodinné výzvy se můžete zúčastnit jako "rodinný tým", který je tvořen vždy alespoň jedním dítětem a jedním dospělým. Pro účast registrujte svůj tým na konkrétní startovací čas a poté postupujte vlastním tempem. Doporučený věk dětí pro účast v soutěži je 3-15 let. Hodnocení úkolů na jednotlivých stanovištích je přizpůsobeno věku.

Více informací a registrace týmů

Registrace v soutěži je pro všechny ZDARMA. Stejně jako loni si opět budete moci v rámci Rodinné výzvy projít také naši Roztroušenou stezku. V rámci bohatého programu si ale budete moci vyzkoušet i street dance, bubnování, balet, koloběžky, trampolíny anebo slalom na invalidním vozíku...

Akci organizuje FYZIOklinika ve spolupráci se sportovními a volnočasovými organizacemi Jižního Města a za podpory MÚ Prahy 11.

Těšíme se na vás na stanovišti č. 19!https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/2/16/1f609.png");