Koncert pro IMPULS, večer pro klavír a violu

Již 14. benefiční Koncert pro IMPULS se uskuteční 9. dubna 2019 od 19 hodin v Pražské křížovatce.


Pestrou paletu hudby pro klavír a violu rozehraje pianistka Jitka Čechová a první dáma české violy Kristina Fialová. Celým koncertem, nad kterým přijal záštitu senátor Pavel Fischer, předseda výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost, bude provázet Martina Kociánová.

Součástí benefičního večera bude i doprovodný program. Ve spolupráci se sommeliérem Vítem Poppem jsme pro Vás připravili degustaci vín. Přátelé Nadačního fondu IMPULS darovali občerstvení do charitativního stánku, firma POPP-VÍNO umožnila prodej vína a společnost Doubleshot potěší dobrou kávou.

Výtěžek z prodeje spolu s výtěžkem koncertu bude plně věnován na psychoterapeutickou pomoc pacientů s roztroušenou sklerózou v Praze 2, jež není hrazena z veřejných rozpočtů.

Vstupenky v ceně 390 Kč lze objednat v NF IMPULS (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 777 742 583), zakoupit osobně v MS Centru Všeobecné fakultní nemocnice Praha, na poliklinice Karlovo náměstí 32, 4. patro, budova A u paní Ing. Jany Michalcové.


Hudební program

R. Clarke - Morpheus  8' 

P. Hindemith - Sonáta pro violu a klavír op.11/4  18' 

1. Fantasie
2. Thema mit Variationen
3. Finale (mit Variationen)

Přestávka 

S. Rachmaninov - Sonáta g moll violu a klavír (arr. V. Borisovsky)  35' 

1. Allegro moderato
2. Allegro scherzando
3. Andante
4. Allegro molto

21,00 – 22,00 

Degustace vín se sommeliérem Vítem Poppem


Benefiční koncerty „pro IMPULS“ jsou od roku 2005 zásadním projektem nadačního fondu a zdrojem prostředků na podporu psychoterapie pacientů s roztroušenou sklerózou. Akce působí osvětově na pacienty i veřejnost, informuje o práci Nadačního fondu IMPULS a nezbytnosti propojení léčby roztroušené sklerózy s péčí o tělo i duši. Přečtěte si více o historii Koncertů pro IMPULS.


Generální partner

UNIMEX logo

Hlavní mediální partner

Impuls CMYkOchranaZona

Partneři

Clarion CS006 cl n 4c   Popp 2 1    Petrof   VIZE logo NEW 2007 2 2   Czech production logo cp 1   HR logo a nazev var B   doubleshot logo jednoradkove   Merck pod PartneremSanofi HLAVN PARTNER  Klasiklogo barevne s textem CMYK krivky