Koncert pro IMPULS letos v jiné dimenzi

Na jaro pro vás opět chystáme tradiční Koncert pro IMPULS. Tentokrát s podtitulem Bez kompromisu.


Přední česká violistka Kristina Fialová, houslisté Eva Krestová a Radim Kresta, violoncellista Petr Nouzovský a klavírista Martin Kasík podpoří benefičním Koncertem pro IMPULS pacienty s roztroušenou sklerózou. Jedinečné uskupení, které zahraje klavírní kvinteta Roberta Schumanna a Antonína Dvořáka, vystoupí 17. dubna v 19 hodin ve smíchovském kostele Sacre Coeur v Holečkově ulici na Praze 5. 

Již potřinácté se tak rozezvučí nástroje špičkových interpretů, kteří svým uměním potěší nejen duše návštěvníků, ale i lidí s roztroušenou sklerózou. Celý výtěžek koncertu totiž věnuje Nadační fond IMPULS na úhradu práce psychoterapeuta v odborném centru na Karlově náměstí v Praze, která je pro pacienty s touto nemocí nepostradatelná.

Nezapomenutelný hudební večer zpestří doprovodný program. Řízená degustace sommeliera Víta Poppa provede návštěvníky křížem krážem vinařskými regiony, a nechá tak rozeznít chuťové pohárky vybranými špičkovými víny. Speciálně v tento večer se bude v charitativním stánku prodávat občerstvení připravené přáteli Nadačního fondu IMPULS, CD věnované Kristinou Fialovou a Petrem Nouzovským či Kalendář, který pomáhá. Také výtěžek z doprovodných aktivit poputuje na úhradu práce psychoterapeuta, jehož péče není hrazena z veřejného pojištění.

Benefiční koncerty „pro IMPULS“ jsou od roku 2005 jedním ze zásadních projektů nadačního fondu a zdrojem prostředků na podporu psychoterapie pacientů s roztroušenou sklerózou. Cílem akce je podpořit pacienty, šířit osvětu mezi veřejností, informovat o činnosti Nadačního fondu IMPULS a vysvětlovat důležitost propojení péče o tělo a duši u lidí s roztroušenou sklerózou.

Vstupenky na Koncert pro IMPULS v ceně 390 Kč jsou k dispozici v síti Ticketpro.

pozvanka png