Doteky poznávání pohladí i pomohou

I příští rok může váš domov nebo kancelář zdobit Kalendář, který pomáhá.


Fotograf a nadšený cestoval Aleš Zajíček připravil i pro rok 2018 nástěnný kalendář složený z fotografií z různých koutů světa. Dostal tentokrát i název: Doteky poznávání. „Každý z nás poznává svět kolem sebe dle svého vnímání,“ vysvětluje volbu názvu autor kalendáře a dodává: „Obrázky jsou opět relaxačního charakteru, barevné a s láskou vybrané.“

Formát je velikosti A3 a je určen k zavěšení na stěnu pomocí středobodu v horní vodorovné ose produktu. „Na uvítanou máme špetku exotiky z Fidži a nezapomněli jsme ani na naše oblíbené Filipíny. Vše končí jednou krásnou mořskou zátokou na Kamčatce,“ prozrazuje Aleš, který tyto destinace procestoval nevyléčitelné nemoci navzdory.

S roztroušenou sklerózou bojuje od roku 2013, přesto se nevzdal svého koníčku a nadále vyráží pravidelně po boku své partnerky Jany a s fotoaparátem na krku na více či méně exotické cesty. O jeho výletech si můžete přečíst na webu www.zajicinacestach.cz. Aleš se navíc rozhodl, že bude lidem se stejnou diagnózou pomáhat. A tak vznikl „pomáhací kalendář“.

Jeho cena je stejně jako loni 250 Kč při osobním odběru, poštovné a balné je 120 Kč. Celý výtěžek z prodeje „Doteků poznávání“ je určen Nadačnímu fondu IMPULS. „Pomozte prosím tam, kde je potřeba. Podarujte naším kalendářem své blízké, přátele, kamarády či udělejte radost sami sobě. Vždyť udělat radost je někdy opravdu tak snadné," vzkazuje autor kalendáře i samotného nápadu na jeho vznik.

Objednávat kalendář můžete na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes stránky Nadačního fondu IMPULS – www.nfimpuls.cz.