Pověste si na zeď Kalendář, který pomáhá

Nadšený fotograf a cestovatel Aleš Zajíček, který i přes svůj boj s roztroušenou sklerózou dál jezdí po světě, připravil kalendář na rok 2017. 

Kalendář, který pomáhá. Výtěžek z prodeje je určen Nadačnímu fondu IMPULS, a tedy pacientům s touto nevyléčitelnou nemocí.

„Sklerotického strýčka Aleše“ na našich stránkách asi není třeba příliš představovat. S fotoaparátem na krku a se svým příběhem o boji s ereskou totiž loni v rámci naší akce Hledá se 16 tisíc objel republiku a stal se i jednou z tváří naší stejnojmenné publikace. Od té doby podnikl spoustu dalších výletů po Česku i v zahraničí, se svou přítelkyní Janou Svobodovou navštívil třeba Filipíny, Slovinsko nebo Mallorcu.

Výběr dvanácti nejlepších fotografií z mnoha destinací, kam „Zajíci na cestách“ v uplynulých letech zavítali, teď může rozzářit váš domov či kancelář anebo jej můžete darovat někomu ze svých blízkých. "V kalendáři najdete obrázky z ostrova Jersey, z Fidži, Filipín a pobřeží Normandie. Byli bychom rádi, kdyby se stal tradicí i pro další roky," říká Aleš Zajíček.


Cena kalendáře ve formátu A3 je 250 korun a výtěžek z prodeje dostane Nadační fond IMPULS. K mání je od poloviny prosince 2016 a objednat si ho můžete na emailech Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..