Daruj slunečnici, daruj zdraví

V rámci osvětové kampaně Rozsviťme ČR jsme spustili nový projekt Kytka pro zdraví - Daruj slunečnici!


Zavázat si tkaničky, zapnout knoflík u košile, uvařit si kávu, zvednout dítě do náruče. Pro zdravého člověka samozřejmosti. Pro nemocné roztroušenou sklerózou? Vaše podpora nám umožní zajistit hodiny nezbytných terapií. Aby mohli žít své sny, aby to nevzdali… Jedna slunečnice zaplatí 15 minut psychoterapie nebo fyzioterapie. "Vysázíme" společně lány slunečnic?

Eliška, Klára, Pavel, Dana, Aleš... Hrdinové našich příběhů O čem píše život jsou mladí, plni plánů a životních snů. Aby mohli s rodinou či přáteli kdykoliv vyrazit na výlet nebo na kolo, aby si došli i za pár let na nákup, aby doprovodili syna k maturitě a dceru k oltáři, potřebují hodiny speciální péče. Vy jim teď můžete pomoci je snáz získat.

CHCI DAROVAT

Denně se dozví diagnózu RS dva mladí lidé. Co se stane, když si na prahu života vyslechnou verdikt nevyléčitelné onemocnění? Zasadit slunečnici, rozsvítit někdy těžké dny a přispět ke zlepšení podmínek komplexní péče, to je cesta i cíl naší osvětové kampaně Rozsviťme ČR se slunečnicí jako symbolem naděje. 

Nyní můžete rozdávat naději Vy sami jediným kliknutím. Darujte virtuální slunečnici, darujte naši Kytku pro zdraví. Čím více slunečnic, tím pro každého s RS více dostupné fyzioterapeutické a psychoterapeutické péče, která není zcela hrazena ze zdravotního pojištění. 

Slunečnice = 15 minut terapie (300 Kč)
Tři slunečnice = 45 minut terapie (900 Kč)
Pugét (5) slunečnic = 75 minut terapie (1500 Kč)
Záhon (40) slunečnic = 10 hodin terapie (12 000 Kč)
Lán (160) slunečnic = 40 hodin terapie (48 000 Kč)

Děkujeme za Vaši podporu! 
Váš Nadační fond IMPULS