Virtuální den otevřených dveří v pražském MSC

O RS je zapotřebí mluvit nejenom jeden den v roce, a tak bychom rádi v rámci situace kolem covidu-19 povzbudili všechny uspořádáním Virtuálního dne otevřených dveří v MS centru na pražském Karlově náměstí.

Kompletní virtuální prohlídku spustíte kliknutím na tento odkaz


Níže si můžete pustit úvodní prezentaci. Po ní následují v dalších jednotlivých videiích na Youtube kanálu NFI přednášky profesorky Evy Kubala Havrdové, docentky Dany Horákové či MuDr. Dominiky Šťastné, fyzioterapeutka Klára Novotná zase představí cvičení pro pacienty RS.


Den otevřených dveří v MSC VFN v Praze se pravidelně koná v době kolem Světového dne RS. Pro pacienty jsou vždy připraveny přednášky, ukázky cvičení, konzultace s odborníky v oblasti psychoterapie, fyzioterapie i sociálního poradenství, také možnost osobních konzultací a získání důležitých informací nebo odpovědí na otázky, na které se pacienti třeba i báli zeptat… 

MSC 2020 letak

Letošní ročník je trochu specifický, jelikož jsme ho podobně jako v téhle době lecos dalšího museli přesunout nejen do podzimu, ale nakonec i do onlinu. Ale všechno zlé je k něčemu dobré, a tak letos zveme na prohlídku MS centra úplně všechny. Letos na vzdálenosti nezáleží.

Z klidu a pohodlí domova se 24. listopadu můžete zúčastnit setkání předních odborníků a poslechnout si důležité i nové informace, podívat se, jak můžete cvičit z domova, kde najdete ty správné návody jasně a názorně ukázané, a rovněž povzbuzení, že veškerá péče a zázemí pro pacienty je na prvním místě celého týmu MSC.

Virtuální prohlídku najdete také na našem Facebooku.

Těšíme se na vás!

 MSC540x339