Den otevřených dveří v pražském MSC

24. listopadu 2020 jsme pro vás připravili virtuální Den otevřených dveří v MSC VFN v Praze. 


A jelikož o roztroušené skleróze je zapotřebí mluvit nejenom jeden den v roce, můžete si záznam pustit, kdykoliv budete chtít. Kompletní virtuální prohlídku spustíte kliknutím na tento odkaz.


Prohlédněte si úvodní prezentaci. Po ní prohlídce následují v dalších jednotlivých videiích na Youtube kanálu NFI přednášky profesorky Evy Kubala Havrdové, docentky Dany Horákové či MuDr. Dominiky Šťastné, fyzioterapeutka Klára Novotná zase představí cvičení pro pacienty RS. 

 


MSC2

Den otevřených dveří v MSC VFN v Praze se pravidelně koná od roku 2017, vždy v době kolem Světového dne RS. Pro pacienty jsou v MS centru na pražském Karlově náměstí vždy připraveny přednášky, ukázky cvičení, konzultace s odborníky v oblasti psychoterapie, fyzioterapie i sociálního poradenství, také možnost osobních konzultací a získání důležitých informací nebo odpovědí na otázky, na které se pacienti třeba i báli zeptat… 

Letošní ročník je trochu specifický, jelikož jsme ho podobně jako v téhle době lecos dalšího museli přesunout nejen do podzimu, ale nakonec i do onlinu. Ale všechno zlé je k něčemu dobré, a tak letos zveme na prohlídku MS centra úplně všechny. Letos na vzdálenosti nezáleží, virtuálně se může připojit každý. V rámci situace kolem covidu-19 bychom naší akcí rádi povzbudili všechny, koho se dotýká.

Z klidu a pohodlí domova se 24. listopadu od 14 hodin můžete zúčastnit setkání předních odborníků a poslechnout si důležité i nové informace, podívat se, jak můžete cvičit z domova, kde najdete ty správné návody jasně a názorně ukázané, a rovněž povzbuzení, že veškerá péče a zázemí pro pacienty je na prvním místě celého týmu MSC.


MSC6Plakáty z jednotlivých ročníků

 

2020

2019

2018

2017 


Děkujeme partnerům

Platinový partner

Merck pod Partnerem

 

Zlatý partner

Biogen HLAVNI PARTNER

Stříbrný partner

Roche pant c 10

 

 

 

 

Bronzoví partneři

Novartis PARTNER             teva transparent